Samsung chystá obří tablet Galaxy View 2. Na internet unikly první snímky a parametry

samsung galaxy view 2 spekulae predstaveni

O obřím tabletu Samsung Galaxy View 2 jsme se poprvé dozvěděli v září minulého roku. Od té doby byl ale klid. A to až do konce dubna 2019. Nyní na internet unikly první snímky a parametry. To může naznačovat, že je představení tabletu blízko.

Samsung Galaxy View 2 je obří tablet s 17,3″ displejem

Podobně jako u prvního modelu Galaxy View z roku 2015, I nový model má obří displej, i když tentokrát je “menší”. První model měl 18,4 palců velký, u chystané novinky uvidíme podle posledních informací 17,5 palců velký displej s FullHD rozlišením.

Nový model má také předělaný stojan, který je na zadní straně tabletu. Můžete jej pomocí něj postavit na stole jako monitor, zároveň ale slouží i pro pohodlnější psaní, pokud tablet budete mít položený na plocho. O výkon tohoto tabletu se má starat čipset Exynos 7885, který doplní 3GB RAM paměť, takže podobně jako první generace, i novinka nebude mít příliš výkonné vnitřnosti.

samsung galaxy view zadni strana

Jak se vám líbí tento chystaný tablet od Samsungu?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek