TOPlist

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra dostane věc, která je typická pro Apple. Bude vám vadit?

samsung galaxy tab s8 ultra výřez

Chystaný tablet Samsung Galaxy S8 Ultra nabídne jistě to nejlepší, co je na trhu s Android tablety dostupné. Můžeme počítat se vším od nekompromisního výkonu přes jemný a rychlý displej až po (na poměry tabletů) skvělé fotoaparáty. Nyní leaker @IceUniverse na svém Twitteru sdělil, že bude mít displej výřez, který je vypadá podobně jako u nových MacBooků Pro.

Aby svá slova něčím potvrdil, doložil ke svému tweetu rovněž oficiálně vypadající render, na kterém můžeme tento výřez vidět. Dle něj se v něm však nachází dvojice fotoaparátů, přičemž jeden z nich je ultraširoký a dokáže natáčet videa ve 4K rozlišení při 60 fps, takže je velká šance že bude mít tuto schopnost také hlavní selfie fotoaparát.

Teprve včera jsme vám psali o dalším úniku, který potvrdil přítomnost čipsetu Qualcomm Snapdragon 8 gen 1 a také hned 14,6″ OLED displeje se 120Hz obnovovací frekvencí. Svou velikostí bude nový tablet připomínat spíše laptop, takhle velká úhlopříčka je totiž i na tablet opravdu dost. Otázkou zůstává cena, která by však neměla zůstávat nikterak při zemi, když si vezmeme že současný Galaxy Tab S7+ vychází na 24 999 Kč.

Koupili byste si takto drahý tablet?

Zdroj: Twitter IceUniverse

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)