TOPlist

Tablety Samsung Galaxy Tab S8 unikají na fotografiích. Co jsme se z nich dozvěděli?

galaxy tab s8

Do představení nových Samsung produktů zbývají asi tři týdny a už jsme vám o nich napsali poměrně dost informací. Dnes dokonce unikají fotografie chystaných tabletů z řady Galaxy Tab S8, ovšem zachycena byla pouze přední strana tabletů. Můžeme si ovšem udělat obrázek alespoň o velikostech.

Samsung Galaxy Tab S8 na fotografiích

Samsung Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ a Galaxy Tab S8 Ultra. Právě tuto trojici představí jihokorejská společnost již 8. února vedle vlajkových telefonů z řady Galaxy S22. V těchto chvílích se velká část těchto zařízení certifikuje na nejrůznějších úřadech, což jen potvrzuje, že jsme skutečně krůček od jejich představení.

Základní model má nabídnout 11palcový displej, Plus verze dostane 12 palců a Ultra varianta hned 14,6 palce, což je na tablet skutečně vysoká hodnota. Pod kapotou má tikat čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen1. Zajímavostí je, že stylus bude zřejmě úplně stejný, jako u předchozí generace Galaxy Tab S7.

Jak se na chystané Samsung produkty těšíte?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)