TOPlist

Samsung Galaxy Tab S8+ spatřen v Geekbench. Půjde o nekompromisní stroj

Galaxy Tab S8+

Není žádným velkým tajemstvím, že se Samsung chystá v lednu představit svou novou řadu tabletů Galaxy Tab S8, která bude zahrnovat tři modely – Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ a Galaxy Tab S8 Ultra. Nyní byl prostřední model spatřen v benchmarku Geekbench a nabízí nám tak svou hardwarovou výbavu.

Samsung Galaxy Tab S8+ spatřen v Geekbench

Geekbench v podstatě potvrzuje předchozí spekulace o použitém čipsetu. V Galaxy Tab S8+ tiká čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen1. Nese označení SM-X808U a v jednojádrovém testu si odnesl skóre 1 223 bodů, v multijádrovém pak 3 195 bodů. Dopomáhá mu 8 GB operační paměti RAM a pravděpodobně bude dodáván již z krabice s Androidem 12 s nadstavbou One UI 4. Předešlé spekulace rovněž říkají, že tablet dostane 12,4″ AMOLED panel se 120Hz obnovovací frekvencí a 10 090mAh baterii.

Samsung Galaxy Tab S8+ spatřen v Geekbench

Základní Galaxy Tab S8 má pak dostat 11″ displej rovněž se 120Hz frekvencí a největší Galaxy Tab S8 Ultra se pochlubí až 14,6″ displejem, což je na poměry tabletů nevídaná hodnota.

Jak se na nové Samsung tablety těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)