Odhaleny klíčové specifikace chystaného Galaxy Tab S8 FE. Lákal by vás?

samsung galaxy tab s8

Loni v květnu představil Samsung tablet Galaxy Tab S7 FE, který se stejně jako ostatní produkty FE snažil nabídnout zákazníkům vlajkový zážitek za nižší cenu. Očekávalo se, že ke stejnému kroku se jihokorejská firma rozhodně i letos, avšak dodnes Galaxy Tab S8 FE nepředstavila. To se má ale brzy změnit.

Tablet Samsung Galaxy Tab S8 FE se totiž ukázal v benchmarku Geekbench, díky čemuž jsme se dozvěděli, co pro nás společnost letos chystá. Nese modelové označení SM-X506B a výkon zde obstarává čip MediaTek MT8791V/TZA, který je známý pod názvem Kompanio 900T. Ten byl představen přibližně před rokem a slouží právě pro tablety a notebooky se systémem Chrome OS.

samsung galaxy tab s8 fe geekbench

Doplňuje jej 4 GB RAM a také Android 13. Dle některých spekulací má být k dispozici jak verze s Wi-Fi, tak i 5G varianta. Zatím není jisté, kdy přesně dojde k jeho odhalení, ale obecně se očekává, že se tak stane ještě do konce letošního roku.

Měli jste někdy tablet od Samsungu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)