Samsung Galaxy Tab S6 se představí již zítra. Co o tabletu zatím víme?

samsung galaxy tab s6

Leaky ohledně chystaného tabletu Samsung Galaxy Tab S6 se zdají být u konce. K představení údajně toho nejlepšího Android tabletu na trhu má dojít údajně již zítra, tedy 31. července v 16:00 na tiskové konferenci. A na co se můžeme těšit?

V první řadě na netradiční umístění pera S Pen, které má mít přímo v těle tabletu na zadní straně ďolík s magnety. Ty mají právě toto pero držet a nabíjet. Podle nejnovějších úniků má Galaxy Tab S6 jako vůbec první tablet disponovat duálním fotoaparátem, přičemž primární čočka bude mít rozlšení 13 megapixelů se světelností f/2.0 a sekundovat mu bude 5 megapixelový senzor se světelností f/2.2. Na přední straně bude k selfies a videohovorům sloužit 8 megapixelová kamerka se světelností f/2.0. 10,5 AMOLED displej nabídne rozlišení 2560 x 1600 pixelů a o výdrž baterie se postará slušná 7 040 mAh baterie s podporou rychlého nabíjení.

V tabletu bude tikat čipset Qualcomm Snapdragon 855, kterému bude sekundovat 6 či 8 GB paměti RAM (je možné, že se velikost RAM bude lišit v závislosti na úložišti). Čip má být navíc kompletně přetaktován, aby poskytl co největší výkon. Zde je jasný záměr Samsungu zaútočit na Apple a jeho iPad Pro. Jablečné tablety jsou totiž stále suverénně nejvýkonnějšími na trhu. Samozřejmostí je pak USB-C port a 3,5mm jack. Galaxy Tab S6 nabídne také stereo reproduktory, které má mít na svědomí firma AKG. Dle spekulací se jedná o ty nejlepší reproduktory, které můžeme v tabletech slyšet. Představení nového tabletu můžete sledovat živě přímo na stránkách Samsungu.

Jak se vám zatím líbí Galaxy Tab S6?

Zdroj: techradar.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)