Dva roky starý Galaxy Tab S4 dostává Android 10 s One UI 2

galaxy tab s4 aktualizace softwaru

Samsung Galaxy Tab S4 byl představen již před dvěma lety s Androidem 8.0 Oreo a nyní dostává Android 10 s nadstavbou One UI 2. Loni v dubnu se tablet dočkal aktualizace na Android 9.0 Pie a nyní se na něj dostává nejnovější systém. Můžeme rovněž počítat s červnovými bezpečnostními záplatami. Co tedy aktualizace přináší?

Na Galaxy Tab S4 si nyní užijeme tmavý režim, nové ikonky aplikací, vylepšené rozložení tlačítek, plynulejší animace či nová navigační gesta. Počítat můžeme také s funkcemi Quick Share a Music Share. První funkce umožňuje uživatelům sdílet soubory s okolními zařízeními od Samsungu, ta druhá pak umožní sdílet hudbu skrz Bluetooth.

samsung galaxy tab s4 android 10

Aktualizace s označením T835XXU4CTF5 je v současné době k dispozici pouze pro evropskou variantu tabletu. Ta je označována jako SM-T835. Pokud tedy tablet máte, zkontrolujte aktualizaci. Pokud ji máte, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Už máte Android 10 na Galaxy Tab S4?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)