Dostupný Samsung tablet se slušným výkonem a podporou 5G klepe na dveře

samsung galaxy tab

Původně se očekávalo, že se vedle telefonu Samsung Galaxy XCover6 Pro objeví také tablet Galaxy Tab Active4 Pro, což se ale nakonec nestalo. Pokud jste po podobném zařízení pokukovali, nemusíte smutnit. Zařízení totiž prošlo před pár dny několika certifikacemi, což dokazuje blízký příchod na trh.

Kromě certifikace Bluetooth SIG se objevil tablet také na seznamu v Google Play Console, díky čemuž jsme se dozvěděli hned několik zajímavých informací. Tou hlavní je fakt, že bude v útrobách tikat čip Qualcomm Snapdragon 778G, což je na poměry levnějších tabletů velmi zajímavá volba. Dopomáhají mu 4 GB RAM, ovšem v nabídce mají být i vyšší paměťové konfigurace.

samsung galaxy tab active4 pro 5g

Tablet byl certifikován pod dvěma modelovými označeními – SM-T636B a SM-T636N. Očekává se, že jeden z nich je standardní verze s Wi-Fi připojením, druhý pak 5G varianta. Velikost displeje zatím neznáme, za to ale dostane rozlišení 1920 x 1200 pixelů a poměr stran 16:10. Systémem pak bude samozřejmě Android 12, ovšem ve verzi L, která je určená pro tablety s nadstavbou One UI.

Jak se vám zamlouvá nadcházející Samsung tablet?

Zdroj: mysmartprice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)