Galaxy Tab A8 2021 prý nabídne hliníkové tělo, ostrý displej a čtveřici reproduktorů

tablet střední třídy

Trh s Android tablety byl poměrně dlouhou dobu v podstatě mrtvý. Až na vlajkové lodě zde nebyl žádný tablet s vyloženě dobrým poměrem mezi cenou a výkonem, takže tento segment logicky stagnoval. Opět jej však nastartoval nejen Xiaomi Pad 5 a tak bychom se mohli dočkat dalších zajímavých tabletů. Dalším z nich má být Samsung Galaxy Tab A8 2021.

Galaxy Tab A8 2021 na renderech

Tento nový model bude spíše střední třída, ačkoliv specifikace nevypadají vůbec špatně. Leaker @OneLeaks ve spolupráci s 91Mobiles poskytl hned několik přesných renderů. Měli bychom se dočkat 10,4″ LCD panelu s Full HD+ rozlišením, hliníkového těla nebo čtyř reproduktorů.

Samozřejmostí pak bude přítomnost USB-C a k dispozici by měl být jak v LTE, tak i pouze ve Wi-Fi variantě. Na zadní straně bychom pak měli mít k dispozici 8MPx hlavní fotoaparát. Představen by měl být během následujících několika týdnů.

Jaký tablet v současnosti používáte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)