Populární a levný Samsung tablet konečně dostává Android 12 s One UI 4.1

samsung galaxy tab a7 10.4 2020 android 12

Tablet Samsung Galaxy A7 10.4 (2020) patřil ve své době k těm nejprodávanějším Android tabletům. Šlo o zařízení ve střední třídě, které nenabízelo nikterak oslňující specifikace, ale na prohlížení multimediálního obsahu zcela dostačovalo. Původně v něm byl nainstalován systém Android 10, později došlo na aktualizaci na Android 11 a nyní tablet konečně dostává Android 12 s nadstavbou One UI 4.1.

Galaxy A7 10.4 (2020) dostává Android 12 s One UI 4.1

Aktualizace se označuje jako T505XXU3CVE7 a kromě nového systému můžeme počítat také s červnovými bezpečnostními záplatami. V tuto chvíli je k dispozici ve většině evropských zemí a to včetně České republiky. Je ale potřeba dodat, že se zatím dostalo pouze na LTE verzi. Pokud tedy máte pouze Wi-Fi, budete muset ještě pár dní, maximálně týdnů počkat.

Samsung Galaxy Tab A7 Review: A New Affordable Samsung Tablet

Samsung Galaxy Tab A7 Review: A New Affordable Samsung Tablet

Jestliže tedy Samsung Galaxy A7 10.4 (2020) LTE vlastníte a nevyskočila vám notifikace, zkuste aktualizaci manuálně zkontrolovat v Nastavení > Aktualizace softwaru.

Jak jste spokojeni s tabletem od Samsungu?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)