Samsung Galaxy S9 dostane příští týden druhou betaverzi One UI 2.0

samsung galaxy s9 android 10 one ui 2.0

Loňská vlajková loď společnosti Samsung – Galaxy S9 a Galaxy S9+ příští týden obdrží druhou beta verzi One UI 2.0, která je založena na nejnovějším systému Android 10. Je třeba dodat, že si dal Samsung celkem na čas, jelikož Galaxy Note 9 dostal už třetí aktualizaci tohoto systému.

Od stabilní verze je pravděpodobně ještě daleko. Letošní Galaxy S10 dostal celkem sedm aktualizací předtím, než se společnost odhodlala k vypuštění finální verze. Samsung původně slíbil, že bude Android 10 dostupný do února 2020, což zvládl s předstihem tak doufejme, že se mu to povede i se staršími modely.

Je rozhodně dobře, že Samsung udržuje aktualizace i pro starší modely, jelikož řada Galaxy S9 rozhodně nepatří do starého železa. Za svou cenovku nabídne skvělý displej, stále vysoce výkonný Snapdragon 845 či Exynos 9810 a 6 GB operační paměti. V kombinaci s dobrým fotoaparátem a kvalitním zpracováním je stále velmi populárním telefonem.

Těšíte se na One UI 2.0 pro Galaxy S9?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)