Oblíbený telefon se vrací? Samsung má chystat Galaxy S9 Mini

samsung galaxy s9 mini telefon cz

Poslední “mini” telefon od Samsungu byl Galaxy S5 mini. Ten vyšel již v roce 2014. Od té doby Samsung pozastavil tvorbu nových menších verzí řady Galaxy S. Nyní to ale vypadá, že se dočkáme telefonu Galaxy S9 mini. První detaily se objevily v Geekbench.

Samsung Galaxy S9 mini: Vrátí se miniaturní verze?

V benchmarku Geekbench se objevil nový telefon Samsung, který nebyl ještě představen. V zahraničí se následně objevily spekulace, že jde o nový mini telefon od Samsungu. Důkazů je ale zatím málo, takže se s jistotou nedá říct, jestli jde právě o mini, nebo o nějaký jiný telefon, který Samsung chystá.

samsung galaxy s9 mini

Označení telefonu je SM-G8750, z benchmarku jde zjistit, že by se měl zařadit do střední třídy. O výkon se má starat procesor Qualcomm Snapdragon 660, který doplní 4GB RAM paměť a grafický čip Adreno 512. Telefon již také běží na Android 8 Oreo. Na další informace si musíme počkat.

Každopádně po menším telefonu s 18:9 displejem, volá poměrně hodně lidí. Většina nových telefonů totiž přichází s displejem o velikosti, která se blíží k 6 palcům, a to i ve střední třídě. Velikostně by se mohl Galaxy S9 mini zařadit vedle Xperia XZ2 Compact, což je jeden z mála nových telefonů, který má 5 palců velký displej.

Chtěli byste Samsung Galaxy S9 mini, nebo už dnes používáte větší telefony?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)