Samsung chystá menší vlajkový model: Bude to Galaxy S9 Mini?

samsung galaxy s9 mini cena

Už několik týdnů se spekuluje nad tím, že Samsung chystá znovu Mini telefon s řady Galaxy S. Konkrétně by mělo jít o Galaxy S9 Mini. Nasvědčují tomu i informace z agentury TENAA, kde se dnes objevil tajemný Samsung telefon s parametry vlajkového modelu.

Samsung Galaxy S9 Mini obdrží TOP specifikace?

Mini verze Galaxy S telefonů bývaly hodně oblíbené. A to i když neměly stejné parametry jako větší bráchové. Samsung už je však pár let nevyrábí, tenhle rok se možná dočkáme návratu a rovnou takového, že půjde o opravdovou mini verzi.

Pokud jste chtěli kompaktnější verzi Galaxy S9+, tak jste se museli smířit s tím, že nebudete mít 6 GB RAM a hlavně duální fotoaparát. Pokud vám ale o tyto dvě věci jde, tak by se vám mohl líbit chystaný Samsung telefon s označením SM-G8850. Není ještě jasné, jestli půjde doopravdy o Mini verzi vlajkových modelů, nicméně v zahraničí se tato varianta nejvíce skloňuje.

Telefon se nyní objevil v certifikačním centru TENAA. Z informací se dá vyčíst to, že má 5,8″ velký Super AMOLED displej, který pohání Snapdragon 845, ten doplní 4 nebo 6 GB RAM. A na zádech se nachází duální fotoaparát s 12 MPx. K dispozici jsou i fotky, na nich si můžete všimnout, že umístění fotoaparátů je jiné než u Galaxy S9+. U SM-G8850 se nachází fotoaparáty na levé straně, stejně jako má Apple iPhone X. Na další informace si musíme ještě chvíli počkat.

Líbil by se vám takový telefon Galaxy S9 Mini?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)