Samsung Galaxy S5: podívejte se na video neoficiálního konceptu

s5_koncept_ico

S blížícím se očekávaným termínem představení páté generace vlajkové lodi Samsungu řady Galaxy S se objevují obrázky a videa, odrážející vize a představy fanoušků o tom, jak bude novinka vypadat. Další, a nutno uznat, že poměrně podařený render, pochází z webu T3 – The Gadget Experts. Autoři vzali při vytváření návrhu v potaz většinu dosud uniklých informací, které zabalili do úhledného těla.

Koncept Samsungu Galaxy S5 z dílny T3 Koncept Samsungu Galaxy S5 z dílny T3

Virtuální chytrý telefon má hliníkové tělo, 5″ palcový displej s rozlišením 2560 x 1440 obrazových bodů, 4 GB operační paměti a osmijádrový procesor se 64bitovou architekturou. Operačním systémem nemůže být nic jiného než poslední Android 4.4 KitKat, nad kterým běží grafická nadstavba Magazine. K pořizování snímků je připraven fotoaparát s rozlišením 16 Mpx, schopný natáčet video v rozlišení 4K. Při sledování videí a poslechu hudby by jistě potěšily hned čtyři přední reproduktory.

Ostatně, podívejte se na popisovaný koncept na vlastní oči:

Samsung Galaxy S5 concept render

Samsung Galaxy S5 concept render

Server Concept Phones oceňuje, že si autor dal se svým 3D modelem hodně práce, jejímž výsledkem je pěkně vypadající, štíhlý a sexy telefon, navazující na design Galaxy S4. Jak tento koncept Samsungu Galaxy S5 oslovuje vás? Líbí se vám? Podělte se o svůj názor v diskuzi pod článkem!

Zdroje: Concept Phones, AndroidSPIN, Android Headlines.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (30)