TOPlist

Máte Samsung Galaxy S24? Až vyjde řada Galaxy S25, prý dostanete její AI funkce

Samsung Galaxy S24 AI
  • Samsung se svou sadou Galaxy AI zabrousil do oblasti umělé inteligence v mobilu
  • Do AI technologií hodlá investovat i nadále a další funkce se čekají s příchodem řady Galaxy S25
  • Podle aktivního insidera z nich budou benefitovat i majitelé současných vlajkovek

Samsung letos udělal první větší krok v oblasti implementace umělé inteligence do svých chytrých telefonů a v následujících letech v tom pochopitelně hodlá pokračovat. Nových AI vychytávek by se měla dočkat špičková řada Galaxy S25, která se téměř určitě představí začátkem příštího roku. Pro majitele současných vlajkovek máme dobrou zprávu.

Stejně jako se Samsung rozhodl nenechat aktuální sadu Galaxy AI zcela exkluzivní pro modely Galaxy S24, se i funkce modelů Galaxy S25 rozšíří na starší zařízení.

Samsung Galaxy S25 UltraTakto by podle leakera mohl vypadat Samsung Galaxy S25 Ultra

Insider PandaFlashPro, který je v posledních týdnech mimořádně aktivní na sociální síti X, uvedl, že se údajně všechny AI funkce novogeneračních vlajkovek dostanou také na telefony Galaxy S24. Pro přístup k pokročilejšímu softwaru tak naštěstí nebude nutné upgradovat.

Inteligentní nástroje Galaxy AI se posledně dostaly k majitelům modelů Galaxy S22 a Galaxy S21, díky updatu na nadstavbu One UI 6.1 tak mnohé z nich mohou využívat i Češi. My nicméně doufáme, že Samsung postupně zapracuje na přístupnosti a obohatí některé funkce sady Galaxy AI o češtinu, abychom je mohli naplno využít i v našich končinách.

Máte nějakou zkušenost s řadou Samsung Galaxy S24?

Zdroj: X

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)