TOPlist

Tohle nepotěší! Samsung Galaxy S25 prý znovu zklame kapacitou baterie

Samsung Galaxy S24 baterie
  • Samsung už připravuje novou vlajkovou řadu Galaxy S25
  • Základní model opět nijak neoslní kapacitou baterie
  • Dle čerstvých informací na tom bude stejně jako předchůdce

Samsung se ve srovnání s čínskými konkurenty, co se týče hardwarových změn, pevně drží konzervativnějšího přístupu. Každoročně sice mění procesor, ale jinak se jeho vlajkové lodě oproti předchůdcům dočkávají pouze méně významných upgradů. Dost reálně hrozí, že úplně stejně na tom bude i připravovaný model Galaxy S25. Nyní známe detaily o jeho baterii, které opravdu nepotěší.

Respektujeme fakt, že základní model řady Galaxy S je kompaktní vlajkou, která disponuje pouze 6,2palcovým displejem a je tudíž vhodná pro uživatele, kteří neradi nosí po kapsách obří cihlu. Na druhou stranu, není 4 000mAh kapacita baterie v dnešní době už trochu málo?

Samsung Galaxy S24

Přesně tento dotaz si mnozí pokládali při debutu letošního Galaxy S24, jenže bohužel, v příštím roce tomu zřejmě nebude jinak. Jak totiž informoval nizozemský server GalaxyClub, nadcházející Samsung Galaxy S25 znovu dostane typickou inzerovanou kapacitu 4 000 mAh.

Samsung Galaxy S24 navýšil kapacitu baterie z 3 900 mAh svého předchůdce na již jmenovaných 4 000 mAh. V minulosti byl kontroverzní zejména model Galaxy S22, jenž dorazil s pouze 3 700mAh akumulátorem, což už doopravdy bylo směšně málo.

Samsung Galaxy S24

Momentálně si netroufneme jasně konstatovat, zda se Samsungu ještě někdy v oblasti kapacity baterie podaří dotáhnout neustále se zlepšující čínskou konkurenci. Osobně bych ale zachoval skeptičtější pohled na věc…

Vadí vám horší kapacita baterie u vlajkových telefonů Samsung?

Zdroj: GalaxyClub

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)