TOPlist

Samsung Galaxy S24 Ultra se pořádně zlepší! Aktualizace požehná fotoaparátům

Samsung Galaxy S24 Ultra aktualizace fotoaparaty
  • Samsung Galaxy S24 Ultra je jednou z nejznámějších vlajkových lodí současnosti
  • Brzy se dočká aktualizace, která má výrazněji zlepšit schopnosti jejích fotoaparátů
  • Očekávat můžeme lepší vyvážení bílé, kvalitnější HDR i dokonalejší zoom při natáčení

Vlajková loď Samsung Galaxy S24 Ultra se na trh dostala začátkem letošního roku a od té doby postupně dostává aktualizace, které neustále zlepšují nejrůznější aspekty její výbavy. Zaměřují se především na fotoaparáty, jejichž schopnosti se stávaly terčem kritiky ze strany samotných uživatelů. Podle mnohých telefon vyšel s nedostatečnými optimalizacemi a doručoval tak horší výsledky, než by se od něj očekávalo.

Některým problémům už má naštěstí brzy zazvonit konec. Jak totiž informoval uznávaný leaker Ice Universe, srpnová aktualizace pro Samsung Galaxy S24 Ultra má fotoaparátům výrazněji požehnat.

samsung galaxy s24 ultra černá mech

V praxi to znamená, že se majitelé jednoho z nejlepších telefonů současnosti dočkají lepšího vyvážení bílé, kvalitnějšího HDR, optimalizace přeexponování a zdokonalení zoomu při nahrávání videí. Samsung si měl posvítit také na detekci obličeje a práci s ní.

Insider nicméně podotýká, že srpnová aktualizace stále neřeší bídnou optimalizaci 10násobného teleobjektivu, na který si mnozí majitelé Samsungu Galaxy S24 Ultra dlouhodobě stěžují. „Doufám, že se jim podaří optimalizaci dokončit během příštího měsíce,“ uvádí. A nám nezbývá než se k němu přidat.

Jak jste se Samsungem Galaxy S24 Ultra spokojení vy?

Zdroj: X

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)