TOPlist

Samsung přiznal chybu. Displeje řady Galaxy S24 mají problém

samsung galaxy s24 ultra amoled displej
  • Displeje řady Galaxy S24 nabízejí mnohem přirozenější barvy než předchůdci
  • Dokonce i režim Živý není tak kontrastní jako u předchozích modelů
  • Není to však záměr, jak se původně předpokládalo, firma pracuje na opravě

Samsung začal oficiálně prodávat řadu Galaxy S24 teprve včera, ovšem některým zákazníkům dorazily telefony už před týdnem. V posledních dnech se objevily stížnosti na displej a jeho barevné podání. Uživatelé hlásí, že barevný profil Vivid (v češtině Živý) není tak živý, jak byli zvyklí u předchozích modelů řady Galaxy S. Tato zpráva vyvolala mezi fanoušky značky Samsung značné rozčarování, neboť barevnou reprodukci měly zákazníci povětšinou rádi. A když ne, mohli přepnout na profil Přirozený.

Z testování telefonů Galaxy S24 Ultra a Galaxy S24+ můžeme potvrdit, že barevný profil Vivid na displeji Galaxy S24 není tak sytý a živý jako tomu bylo u předchozích modelů Galaxy S23 a Galaxy S22. Obrazovka působí méně živě a barvy se zdají být spíše ztlumené a přirozené, což v přímém rozporu s tím, co se od živého profilu očekává.

Samsung Galaxy S24 Ultra (S928B)

Kde koupit:

Cena od: 31 290 Kč

Ačkoliv si většina uživatelů a recenzentů (včetně mě) myslela, že jde o záměr, ve skutečnosti jde o problém, o němž Samsung ví a pracuje na jeho opravě.

galaxy s24 displej chat podpora

Web GSMArena poskytl screenshot komunikace se zákaznickou podporou, kde jeden ze zaměstnanců problém přiznal a potvrdil, že vývojáři již pracují na řešení a brzy se dočkáme aktualizace softwaru, která vrátí vše do normálu.

Komerční sdělení Mobil Pohotovost

Nový Samsung Galaxy S24 přeobjednáte absolutně nejvýhodněji u Mobil Pohotovosti, a to už od 165 Kč x 26 měsíců díky speciální službě Dopředný výkup. V prvních dnech navíc ušetříte až 5 500 Kč a získáte ten nejlepší dárek – záruku na 3 roky zcela zdarma! Veškeré podrobnosti zjistíte na mp.cz/galaxys24.

Líbí se vám přirozené barvené podání nových displejů?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)