Jak se bude Galaxy S23 Ultra lišit od současného modelu? Příliš změn nečekejte

samsung galaxy s22 ultra

Doslova před pár hodinami se na internet dostaly první rendery mobilů Galaxy S23 a Galaxy S23 Plus, které odhalily poměrně zásadní designovou změnu na zadní straně, ze které má zmizet ostrůvek fotoaparátů. Nyní jsme se dočkali také Ultra verze. Tu byste ale od současné vlajky Galaxy S22 Ultra rozeznali jen těžko.

Pokud byste si obě zařízení dali vedle sebe, rozeznáte je hlavně podle dvou věcí. Nadcházející Galaxy S23 Ultra bude mít dle všeho o něco více vystupující čočky fotoaparátů a boční rám má být o něco plošší. Současná S22 Ultra jde hodně dokulata. Celkové rozměry mají činit 163,4 x 78,1 x 8,8 mm. Novinka bude tedy nepatrně tenčí a širší.

samsung galaxy s23 ultra rendery

Rozhodnutí Samsungu řadu sjednotit je ale víceméně pochopitelné. Až příští rok bude totiž zřejmé, že telefony Galaxy S patří do stejné rodiny, což (čistě po designové stránce) nyní jasné není a laik se může ve značení lehce ztratit.

Jak se těšíte na nové vlajky od Samsungu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)