TOPlist

Dostane Samsung Galaxy S23 Ultra plochý displej?

Samsung Galaxy S23 Ultra plochý displej

Psal se rok 2014 a na trhu bodoval telefon Galaxy S5, když firma Samsung naposledy prodávala vlajkové mobily řady S pouze s obyčejným plochým displejem. Následující roky a některé modely už se vždy dočkaly většího či menšího zakřivení obrazovky na okrajích a tento trend trvá doteď. I u série Galaxy S22, jejíž Ultra varianta s vlastním perem S Pen zastupuje i ukončenou řadu Note. Právě snaha o praktičtější používání pera by mohla nakonec teoreticky vést k tomu, že nadcházející Galaxy S23 Ultra dostane plochý displej.

Úvaha vychází z tvrzení uznávaného „leakera“ Ice universe, který na Twitteru uvedl, že Samsung hodlá u nové vlajky rozměrově zesílit kovový rámeček a tím pádem redukovat zaoblení obrazovky. I když není zmíněn přímo plochý displej, také toto řešení se logicky nabízí a na internetu probírá.

V kombinaci s dotykovým perem by dával plochý (nebo alespoň méně zahnutý) displej větší smysl a nejvybavenější model by tak přijal design klasické a Plus varianty, které již mají několik let také plochou obrazovku.

Jaký typ displeje vám více vyhovuje?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)