TOPlist

Stream: Kde sledovat dnešní uvedení řady Samsung Galaxy S23?

Samsung Galaxy S23 live stream živý přenos Galaxy Unpacked 2023

Je tu první únor roku 2023, což mimo jiné znamená, že nastal předem oznámený čas představení nových vlajkových Samsung telefonů řady Galaxy S23. Pokud jste se nevydali osobně do San Franciska, abyste tuto událost viděli na vlastní oči, můžete sledovat připravení video live stream. Ten bude tradičně k dispozici na YouTube kanále Samsungu. Prezentace Galaxy Unpacked startuje v 19:00 našeho času a pokud nechcete tento okamžik prošvihnout, můžete si na YouTube po přihlášení zapnout oznámení.

Samsung Galaxy Unpacked February 2023: Official Livestream

Samsung Galaxy Unpacked February 2023: Official Livestream

Pokud nedojde k žádnému převratnému překvapení, Samsung v rámci představení nových telefonů uvede modely Galaxy S23, Galaxy S23+ a Galaxy S23 Ultra. Dále se očekává i prezentace notebooků řady Galaxy Book3 a možná se dočkáme i dalšího drobnějšího zařízení. Dosavadní spekulativní či uniklé informace o telefonech série Galaxy S23 můžete nalézt přehledně uspořádané na naší souhrnné stránce. A to včetně přesných českých cen, které neuhlídal jeden z tuzemských e-shopů.

Co si slibujete od řady Samsung Galaxy S23?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)