Super slevy na českém e-shopu! Řada Galaxy S23 nikdy nebyla levnější, za základní model nedáte ani 13 tisíc

galaxy s23 sleva
  • Datart přichází se skvělou akcí na telefony řady Galaxy S23
  • Základní model by vás neměl stát ani 13 tisíc
  • Galaxy S23 Ultra je pak za necelých 20 tisíc

Na konci května jsme vás informovali o velkých slevách na telefony řady Galaxy S23, které nabízel Mall. Pod článkem se strhla velká diskuze, někteří se telefonu dočkali hned, avšak kvůli obřímu zájmu, se kterým možná nepočítal ani samotný e-shop se ukázalo, že dodat telefony za takovou cenu všem zákazníkům může být problematické. Pokud jste ale byli dostatečně trpěliví (tzn. čekali jste třeba i měsíc), telefonu jste se pravděpodobně dočkali. Nyní si na stejnou řadu přichystal další velmi zajímavou akci Datart.

Nutno zmínit, že řadu Galaxy S23 můžete nyní pořídit za dobré ceny i jinde, třeba přímo na oficiálním e-shopu jihokorejského výrobce, ale právě Datart má nabídku nejvýhodnější. Třeba základní Galaxy S23 se 128GB úložištěm vychází standardně na 16 490 korun, po zadání slevového kódu SAM6DAT2310 se sníží na 14 841 korun, což je už tak super cena, ale s využitím cashbacku od Samsungu spadne na bezkonkurenčních 12 841 korun. Do takové cenové kategorie telefon se Snapdragonem 8 Gen2, teleobjektivem a skvělou podporou vůbec nepatří.

Možnost využití cashbacku nám do e-mailu potvrdil Jan Biško:

email datart

Konečné ceny řady Galaxy S23 v Datartu (po využití kódu a cashbacku):

  • Galaxy S23 8/128 GB – 12 841 Kč
  • Galaxy S23 8/256 GB – 15 812 Kč
  • Galaxy S23 Ultra 8/256 GB – 19 771 Kč
  • Galaxy S23 Ultra 8/256 GB – 26 642 Kč

Slevový kód: SAM6DAT2310

Akce platí na všechny telefony i paměťové varianty řady Galaxy S23, avšak třeba Plus varianta vychází podobně jako na jiných e-shopech, proto jsme ji v seznamu neuvedli. Jak již bylo řečeno, na Galaxy S23 probíhají akce i na jiných e-shopech, kupříkladu Electro World vám vrátí peníze na vaší věrnostní kartu. Ty pak můžete utratit za cokoliv jiného.

Pokud o telefonu uvažujete, rozhodujte se rychle. Dá se očekávat, že se za takovou cenu brzy vyprodá.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Který mobil z řady Galaxy S23 vás láká nejvíce?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)