TOPlist

Řadu Galaxy S23 prý doplní unikátní interaktivní pouzdro

Samsung Galaxy S23 unikátní pouzdro

O velmi brzy přicházející sérii vlajkových telefonů Samsung Galaxy S23 už v tuto chvíli víme skoro vše, nicméně na internetu se i tak objevují další a další střípky zajímavých informací, které s těmito mobily úzce souvisí. Patří mezi ně třeba rendery, které mají vyobrazovat nové jedinečné pouzdro vyrobené přímo pro tyto stroje, časem možná i starší modely.

Na zádech zatím nepotvrzeného obalu se nachází nejen již poměrně obvyklý „kroužek“ pro lepší držení nebo opření telefonu, ale například i LED dioda a také pozoruhodný nápis. Pozornému oku neunikne, že je na vnitřním ostrůvku napsáno „Slide to unlock“, tedy výzva k odemknutí potáhnutím prstu. Ve hře je možnost, že se takto bude na plastovém ostrůvku odemykat zmíněný „kroužek“, ale s ohledem na ostatní údajné prvky může být realita ještě zajímavější.

Samsung Galaxy S23 unikátní pouzdro detail

Již přítomnost LED diody naznačuje, že pouzdro zvládne nějakým způsobem komunikovat s telefonem. O to se má údajně starat NFC komunikace, která tím pádem slibuje i kreativní řešení na zmíněném ostrůvku. Je klidně možné, že se bude interaktivně na zádech odemykat i celý telefon. Nejspíš by to eliminovalo odemykání otiskem prstu, ale třeba se od Samsungu dočkáme nějaké kreativní kombinace.

Co byste řekli na takové pouzdro?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)