Samsung začíná prodávat mobily Galaxy S23 Enterprise Edition

Samsung Galaxy S23 Enterprise Edition

Společnost Samsung začíná na některých trzích nabízet speciální edici telefonů Galaxy S23 a Galaxy S23 Ultra pro firmy. Jde o verze Enterprise Edition, které jsou po hardwarové stránce totožné, ale přinášejí několik výhod po stránce softwarového vybavení a zabezpečení. Vloni korejská firma nabízela tuto edici se všemi vlajkovými verzemi Galaxy S22, letos byl vynechán model Plus. V telefonech jsou například předem nainstalovány cloudové nástroje od firem Google a Microsoft, například licencovaný Office pro editování.

Dalším zvýhodněním je volné roční předplatné v Samsung Knox Suite. Tato služba, kromě standardních vlastností standardního bezpečnostního prvku Samsung Knox, nabízí i centrální dohled nad telefony a správu jejich aktualizací.

Dvoučlenná řada Galaxy S23 Enterprise Edition se objevila v nabídce Samsungu například v Austrálii a Velké Británii. Český web této značky ve své sekci pro firmy zatím nejnovější vlajky nezmiňuje, ale pravděpodobně i u nás budou k dispozici. Některé české e-shopy už tuto edici nabízejí.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte firemní telefon? Jaký?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)