TOPlist

Šéf Nothing si utahuje z nových Samsungů. Souhlasíte s ním?

Samsung Galaxy S23 meme Carl Pei Nothing

Mezi značkami mobilních telefonů odjakživa panuje nejen běžná podnikatelská konkurence, ale někdy i vyložená rivalita. Alespoň na oko, i když si někteří výrobci navzájem dokonce vyrábějí různé součástky. Typickým příkladem jsou Apple a Samsung. Do jihokorejské značky, která před několika hodinami představila nové telefony řady Galaxy S23, si tentokrát rýpl někdo jiný. Šéf nedávno založené firmy Nothing a spoluzakladatel OnePlus Carl Pei.

Podnikatel nejprve na Twitteru zveřejnil anketu s dotazem, zda jsou nové mobily Galaxy S23 vzrušující, nebo nudné. S cca 55 % hlasů vyhrála druhá možnost, takže jeho sledující evidentně nejsou od nových telefonů úplně unešení. Carl Pei pak anketu doplnil známým meme obrázkem, který naráží na to, že je nový produkt stejný jako ten předchozí. Minimálně z hlediska vizuální stránky si nové vlajkové Samsungy takové rýpnutí nejspíš zaslouží. Uvidíme, jaký podrobnější pohled nabídne námi připravovaná recenze.

Někteří čtenáři si při pohledu na použitý mem vzpomenou na podobné šťouchnutí do firmy Apple a její řady iPhone 14 z loňského podzimu. Tehdejší vysmívání bylo podstatně pikantnější díky tomu, že vtípek publikovala dcera Steva Jobse.

Jak zatím vnímáte novou sérii Galaxy S23?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)