Samsung Galaxy S22 zachycen na reálné fotografii. Láká vás?

galaxy S22

Před nedávném jsme vám psali o tom, že se Samsung chystá představit svou vlajkovou řadu Galaxy S22 v únoru příštího roku. Základní a Plus modely si mají zachovat velice podobný design jako aktuální řada Galaxy S21, zatímco model Galaxy S22 Note (původně Galaxy S22 Ultra) přinese zcela nový design. Nyní se základní model objevil na jedné z fotografií.

Samsung Galaxy S22 na fotografii

Zachycena byla na sociální síti Weibo. Člověk by si ji mohl hned splést s Galaxy S21 a nevěnovat fotografii velkou pozornost, kdyby se zadní strana neleskla. Současná vlajka má totiž matná záda. Na FCC se také objevil telefon SM-S908U, což je údajně Galaxy S22 Note spolu s perem S Pen, které se označuje jako EJ-PS908. Nadcházející vlajková loď dostane tedy rovněž trojitý fotoaparát, podobný modul fotoaparátů a LED blesk.

samsung galaxy s22 note

Už z této fotografie tedy může být patrné, že půjde spíše o evoluci a jihokorejská firma se nebude chtít svého dnes již tradičního vzhledu jen tak vzdát. Nás bude ale stejně nejvíce zajímat model Note, který má přinést hned několik vylepšení. Půjde v podstatě o Galaxy Note, který však bude představen dříve.

Jak se těšíte na novou vlajkovou řadu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)