Ještě lepší focení s Galaxy S22. Přišel nový update

Samsung Galaxy S22 update foto srpen 2022

Do Samsung telefonů vlajkové série Galaxy S22 v těchto dnech oficiálně vyráží nový update. Jde o druhou aktualizaci v průběhu srpna a od jarního představení těchto mobilů celkově o druhou, která si klade za cíl zkvalitnit v těchto mobilech fotografování. Předchozí vyšla v červnu. Seznam novinek a vylepšení je dlouhý.

Majitelé těchto telefonů nyní mohou například používat teleobjektiv fotoaparátu v režimu Hyperlapse. Dříve byl omezen na primární a ultraširokoúhlý fotoaparát. Společnost také pracuje na režimu “Astronomický Hyperlapse”, který je v současné době ve vývoji a přijde později v průběhu roku. Další novinka se týká skenování QR kódů. Přibylo jejich automatické ukládání, takže pokud uživatel jeho načtení zprvu ignoruje, nemusí jej znovu načítat skrze foťák.

Samsung prý dále optimalizoval využití paměti a umělé inteligence při používání režimů Fotografie, Noc a Video. Kromě toho byly dále vylepšeny barvy a jas při používání nočního režimu. Mezi další vylepšení patří lepší zpracování HDR a barev v režimu Fotografie a lepší výkon a kvalita obrazu VDIS při nahrávání pohyblivých snímků. Některá vylepšení jsou součástí beta verze firmwaru One UI 5 se systémem Android 13. Vylepšená funkce skenování QR kódů a podpora teleobjektivu fotoaparátu v režimu Hyperlapse se rovněž zavádí pro řadu Galaxy S21.

Jak se vám fotí s vaším Samsung telefonem?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)