Máme nové zajímavé informace ohledně řady Galaxy S22. Potěší i vás?

Samsung Galaxy S22 Ultra displej

Před lety Samsung jako jeden z prvních výrobců uvedl telefon se zakřiveným displejem a následně v tomto trendu několik let pokračoval. V posledních dvou letech však začíná tento designový prvek pomalu upadat a i jihokorejská firma na něj dle všeho tak trochu zanevřela. Dokonce i Samsung Galaxy S22 Ultra má být v tomto ohledu více konzervativní.

Dle posledních úniků má mít Samsung Galaxy S22 Ultra výrazně menší zakřivení displeje než Samsung Galaxy Note20 Ultra. Tento telefon je přitom pouze rok (a pár měsíců) starou vlajkovou lodí. Leakeři tvrdí, že má být úroveň zakřivení velice podobná jako u modelu Samsung Galaxy Note10+, přičemž modely Galaxy S22 a Galaxy S22+ mají dostat zcela ploché displeje. Osobně jsme za návrat plochých displejů rádi. Ovládají se nám mnohem lépe než ty zakřivené.

Galaxy S22 Ultra

Ve všech displejích se má nacházet průstřel a stejně jako Xiaomi nebude ani Samsung zatím přecházet na kamerky pod displejem. Očividně nejsou totiž tak kvalitní jako ty obyčejné a tak by mohla koupě odradit některé milovníky selfie fotek.

Jak se na telefony těšíte?

Zdroj: Twitter IceUniverse

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)