Samsung Galaxy S22 Ultra bude v (minimálně) jedné vlastnosti nejlepší na trhu. Oceníte ji?

samsung galaxy s22 displej jas

Samsung a jeho displeje patří ke špičce nejen na poli mobilních telefonů. Vlajkové telefony jihokorejské firmy měly vždy fantastické displeje a ani u modelu Galaxy S22 Ultra tomu nemá být jinak.

Podle renomovaného leakera IceUniverse bude telefon pochopitelně disponovat OLED displejem, avšak s vůbec nejvyšší hodnotou jasu na trhu. Letošní Samsung Galaxy S21 Ultra dokáže vykouzlit maximální jas (krátkodobě) až na 1500 nitů, což je opravdu velmi dobrá hodnota. U Galaxy S22 Ultra se prý povedlo ještě vyšší číslo, ačkoliv jeho hodnotu únik bohužel nezmiňuje. Závěr tweetu naznačuje, že si Samsung tento displej ponechá pro sebe a nebude jej nabízet dalším výrobcům, jako třeba Xiaomi.

Podle posledních zpráv by mělo k představení řady Galaxy S22 dojít někdy v únoru, jelikož v lednu dojde na očekávaný a několikrát odložený Galaxy S21 FE.

Galaxy S22 Ultra – This Is Epic!

Galaxy S22 Ultra - This Is Epic!

Jste spokojeni se svítivostí vašeho displeje?

Zdroj: Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)