TOPlist

Samsung Galaxy S22 Ultra dostane zpátky funkci, kvůli které někteří uživatelé vynechali řadu S21

samsung galaxy s22 ultra rychlost nabíjení 45w

Očekávanou řadu Samsung Galaxy S22 můžeme očekávat již v lednu příštího roku, což bude ideální příležitost k nákupu pro ty, kteří ještě nepodlehli skládacím telefonům a netrpělivě tak vyhlížejí nadcházející telefon od jihokorejské firmy. Dnes jsme se dozvěděli pár zajímavých detailů ohledně rychlosti nabíjení.

Samsung Galaxy S22 Ultra dostane 45W nabíjení. O pokrok se ale rozhodně nejedná

Samsung s rychlostí nabíjení dodnes vlastně trochu experimentuje. Vždyť jsme si již v telefonech řady Galaxy Note 9 či následně Galaxy S20 Ultra mohli užít poměrně svižné 45W nabíjení, abychom se za rok dokčlai downgradu v podobě 25W nabíjení. To je na vlajkový telefon opravdu málo, zvlášť pak když na trhu existují telefony jako realme GT Master Edition nebo OnePlus Nord 2 5G, které stojí půlku a umí nabíjet mnohem rychleji.

Samsung zřejmě usoudil, že rychlost nabíjení nebude jeho prioritou, tak nám do modelu dle leakera Ice Universe alespoň vrátí 45W nabíjení. Je to alespoň dobrá zpráva pro uživatele vlastnící právě třeba Galaxy Note 9 či S20 Ultra, kteří si nechtěli kupovat nový telefon s horší rychlostí nabíjení. V balení budeme adaptér prý hledat znovu marně.

Je pro vás rychlost nabíjení důležitá?

Zdroj: androidpolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)