Takhle má vypadat očekávaný Galaxy S22 Ultra. Co na něj říkáte?

rendery galaxy s22 ultra

Není tomu tak dávno, co na internet unikla možná podoba chystaného telefonu Galaxy S22 Ultra. Nyní server LetsGoDigital ve spolupráci s grafikem Technizo Concept zveřejnil rendery, které se zakládají právě na předchozích únicích. Nutno dodat, že telefon takto vypadá o poznání lépe než na snímcích, které jsme mohli spatřit před několika málo týdny.

Samsung Galaxy S22 Ultra na renderech

Na zadní straně můžeme spatřit hned čtyři snímače, které jsou rozděleny ve dvou modulech a nejsou kryté sklem. Co se týče samotných specifikací, hlavní snímač by měl dostat rozlišení 108Mpx, ultraširoký pak 12Mpx.

Samsung Galaxy S22 Ultra (Note) : Trailer

Samsung Galaxy S22 Ultra (Note) : Trailer

Všechny mají fotoaparáty mají být vybaveny optickou stabilizací obrazu a leaker IceUniverse tvrdí, že by tato řada mohla dostat novou červenou barvu, která je vyobrazená na těchto renderech. Nelze si nevšimnout také pera S Pen, které bude zabudované přímo v telefonu a tak bude Galaxy S22 Ultra připomínat spíše řadu Galaxy Note, nežli nový Galaxy S.

Jak se vám design S22 Ultra zamlouvá?

Zdroj: LetsGoDigital

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)