Samsung Galaxy S22 Ultra spatřen v Geekbench. Bohužel vyvrací to, na co většina čekala

samsung galaxy s22 ultra render

Samsung Galaxy S22 Ultra se podle posledních informací odhalí s dalšími telefony vlajkové řady 8. února 2022 a dnes se tento kousek ukázal v benchmarku Geekbench. Odhalil nám tedy svůj čipset, kapacitu RAM a pochopitelně také výkon. Ten je však třeba brát s určitou rezervou.

Samsung Galaxy S22 Ultra v Geekbench

Nadcházející Galaxy S22 Ultra se bude označovat jako SM-S908B a pod kapotou mu tiká čipset Exynos 2200. Tím se vyvrací informace o tom, že budou všechny telefony používat čipset Snapdragon 898 po celém světě. Na jedno jádro si telefon vysloužil pouhých 691 bodů, ve vícejádrovém testu pak 3167 bodů, což odpovídá výkonu čipsetů jako Snapdragon 888 nebo třeba Google Tensor.

Samsung Galaxy S22 Ultra geekbench

Co se týče ostatních specifikací, očekává se že bude přední stranu pokrývat 6,81″ AMOLED panel s QHD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Na zadní straně pak nalezneme 108Mpx nový hlavní fotoaparát, 12Mpx ultraširoký snímač a dva 10Mpx snímače, přičemž jeden z nich bude umět 3x zoom a ten druhý až 10x zoom.

Jak se na Galaxy S22 Ultra těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)