Rozbít nový Galaxy S22 je jednodušší, než jste si možná mysleli

galaxy s22

Už několik týdnů si můžeme koupit telefony z řady Galaxy S22, přičemž jsme vás nedávno informovali o novém testu odolnosti největšího modelu Galaxy S22 Ultra. Nyní přišla řada také na základní Galaxy S22. Tak se pojďme podívat na to, jak si v testu vede.

Jak si vede Galaxy S22 v testu odolnosti?

YouTube kanál PBKreviews se rozhodl otestovat, co všechno vydrží telefon Samsung Galaxy S22. Pokud jste si mysleli, že telefon vydrží díky tomu, že je displej plochý byli jste na omylu. Ve skutečnosti si vede podobně jako Galaxy S22 Ultra. Hned první pád totiž displej nepřežil, ačkoliv je potřeba říct, že dopadl přímo na beton a tak se není příliš čemu divit. Ochranné sklo Gorilla Glass Victus+ je sice o něco odolnější, bavíme-li se o poškrábání, ale fyziku nelze oklamat a sklo prostě při pádu na takto tvrdý povrch praská.

Samsung Galaxy S22 Drop Test. Is Flat Better Than Curved?

Samsung Galaxy S22 Drop Test. Is Flat Better Than Curved?

Pokud tedy plánujete nákup nejnovější vlajkové lodě od Samsungu, rozhodně si pořiďte sklo. Oprava vás totiž vyjde na více než 6 000 Kč, pokud jde o základní model. U varianty Ultra bude pochopitelně displej ještě o něco dražší.

Jak chráníte svůj telefon?

Zdroj: PBKreviews

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)