TOPlist

Lákává nabídka. Kompaktní Galaxy S22 koupíte za dosud nejnižší cenu

Samsung Galaxy S22

Řada Galaxy S23 by se podle nejnovějších informací měla objevit už za tři měsíce, takže některé e-shopy začaly zlevňovat základní model Galaxy S22. Pokud tedy hledáte kompaktní, ale zároveň výkonný mobil s kvalitními fotoaparáty, možná to bude pro vás ta správná volba.

Samsung Galaxy S22 nabízí 6,1palcový Dynamic AMOLED 2X displej s rozlišením 2340 x 1080 pixelů a 120Hz obnovovací frekvencí. Na zadní straně nalezneme 50Mpx hlavní fotoaparát, 10Mpx teleobjektiv a 12Mpx ultraširoký snímač a pod kapotou tiká čip Exynos 2200, který jsme v naší recenzi sice trochu shodili, ale od té doby vyšla hromada updatů, které by měly záseky v systému a další neduhy vyřešit. Na druhou stranu musíte stále počítat se slabší výdrží.

Potenciální koupi nahrává i fakt, že jihokorejský gigant přislíbil minimálně čtyři roky aktualizací. V době představení začínala na ceně 21 999 Kč, nyní se dá sehnat pod 16 500 Kč. To je cenová kategorie, do které spadají spíše sub-vlajky, které se často musí obejít bez teleobjektivu, nebo mají o něco horší materiály.

Koupili byste si S22, nebo jiný mobil?

Zdroj: Heureka

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)