Velikosti Galaxy S22 už nejsou tajemstvím. Který vám padne do ruky nejlépe?

galaxy s22 render

Samsung chystá na únor velkou tiskovou konferenci, kde dojde na představí očekávané řady Galaxy S22. Nyní unikají ochranná skla všech tří chystaných telefonů, ze kterých můžeme vyčíst hned několik velmi podstatných informací.

Jak budou velké telefony řady Galaxy S22?

U dvou vidíme průstřel uprostřed displeje, což znamená že jihokorejský gigant nevsadí na fotoaparáty pod displejem jako třeba u Galaxy Z Fold3. Telefony Galaxy S22 a Galaxy S22+ pak dostanou ploché displeje, stejně jako letošní modely a telefon Ultra dostane mírně zakřivený panel. Co se týče velikosti, Galaxy S22 má přijít s 6,06″ OLED panelem s rozlišením Full HD+, telefon Galaxy S22+ pak dostane 6,55″ displej.

Galaxy S22 ochranná skla

Jak je patrné z fotografií, Galaxy S22 Ultra se bude velice podobat telefonům řady Galaxy Note a to nejen slotem na S Pen, ale právě přední strana bude na tuto legendární řadu odkazovat. Můžeme vidět hranatější design, který byl pro telefony v posledních letech typický. Nevíme jak vy, ale my jsme na letošní vlajky jihokorejského giganta velice zvědaví.

Jak se těšíte na řadu Galaxy S22?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)