TOPlist

Samsung dnes uvede (nejen) mobily Galaxy S22. Sledujte to s námi zde

Samsung Galaxy S22 představení live

Společnost Samsung dnes v rámci události Galaxy Unpacked oficiálně ukáže světu nová zařízení, mezi kterými nebudou chybět ani telefony z velmi očekávané série Galaxy S22. K těmto smartphonům jsme měli možnost vidět i číst spousty a spousty různých úniků a spekulací, takže bude zajímavé sledovat, kolik se jich potká se skutečností.

Téměř jistě ale můžeme znovu očekávat představení tři modelových variant – klasickou Galaxy S22, o něco vybavenější Galaxy S22+ a nekompromisní Galaxy S22 Ultra přebírající vlastnosti ze série Note v čele se zabudovaným perem S Pen.

Samsung Galaxy Unpacked February 2022: Livestream

Samsung Galaxy Unpacked February 2022: Livestream

Kromě specifikací bychom se samozřejmě měli také dozvědět oficiální české ceny a případné předprodejové akce s bonusy. Událost, během které by se pravděpodobně měly objevit rovněž tablety Galaxy Tab S8, můžete společně s námi sledovat live na YouTube kanálu Samsungu v přiloženém odkazu. Z již zveřejněných oficiálních informací, které s nadcházejícím Galaxy Unpacked souvisejí, můžeme zmínit výrobu některých součástí z rybářských sítí a také tuzemské zlevnění modelů z řady Galaxy S21.

Jaké očekáváte varianty a ceny u mobilů Galaxy S22?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)