Samsung Galaxy S22 Plus vypadá parádně. S jakými novinkami můžeme počítat?

samsung galaxy s22 plus

Server LetsGoDigital, který nám pravidelně již několik let servíruje jedny z nejkvalitnějších renderů připravovaných zařízení před pár hodinami zveřejnil článek, ve kterém se rozpovídal o model Samsung Galaxy S22 Plus. Samozřejmě nechybí ani zmiňované rendery, takže si můžeme udělat alespoň přibližnou představu o tom, co můžeme od telefonu čekat.

Má takhle vypadat Galaxy S22 Plus?

Na začátku roku můžeme počítat se třemi modely – Galaxy S22, S22 Plus a S22 Ultra, přičemž oproti aktuálním vlajkovým lodím můžeme čekat hned několik změn. Očekává se, že velké změny nastanou u fotoaparátů. Současný 12MPx snímač má nahradit ISOCELL GN5 s rozlišením 50MPx a velice rychlým automatickým ostřením. Naopak můžeme počítat se zachováním 12MPx ultraširokého senzoru a nově se má u Plus verze nacházet 10MPx teleobjektiv s 3x optickým zoomem, který se v současnosti nachází v Galaxy S21 Ultra.

Co se týče displeje, ten bude tradičně větší než u klasické varianty. Můžeme prý počítat s 6,55″ Dynamic AMOELD displejem se 120Hz obnovovací frekvencí a Full HD+ rozlišením, takže i u Plus verze Samsung displej trochu zmenší.

Samsung Galaxy S22 Plus l Introduction

Samsung Galaxy S22 Plus l Introduction

Namísto skla jihokorejský gigant na zadní straně zvolí tzv. Glasstic, což je materiál, který vypadá jako sklo, ale je levnější na výrobu a odolnější vůči poškrábání. To by mohlo teoreticky znamenat, že bude telefon o něco málo levnější.

Jak se na nové Samsungy těšíte?

Zdroj: LetsGoDigital

 

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)