Telefony Galaxy S22 mají prý vypadat jako iPhone 13 bez výřezu. Co byste na to řekli?

samsung galaxy s22 iphone 13 bez výřezu

Na začátku října jsme mohli vidět hned několik renderů chystané řady Galaxy S22 a nyní se do hry vkládá jeden z nejlepších leakerů vůbec – IceUniverse. A přišel s poměrně odvážným tvrzením. Dle něj mají telefony Galaxy S22 a Galaxy S22 Plus vypadat jako iPhone 13 bez výřezu. Můžeme tedy počítat se symetrickými rámečky a plochými zády, stejně jako u předchozí generace.

Symetrické rámečky jsou přitom bohužel něčím, co není na Android scéně úplně běžnou věcí. Ačkoliv se (především dolní) neustále zmenšují, stejné jsou jen u některých modelů. Namátkou můžeme zmínit třeba Google Pixel 5.

Pokud IceUniverse tvrdí, že budou telefony vypadat jako iPhone 13 bez výřezu, znamenalo by to že budou mít telefony také ploché rámečky, ačkoliv rendery ukazují něco jiného. Na závěr ještě dodal, že v Galaxy S22 Ultra má být hlavní 108Mpx snímač mírně vylepšený, ultraširoký fotoaparát má zůstat stejný, ovšem můžeme prý počítat s novým teleobjektivem od Sony.

Jak se na telefony těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)