Mobily řady Galaxy S22 se prý budou opět nabíjet pooomaluuu

Samsung Galaxy S22 nabíjecí výkon

Bude zrovna Samsung dál brzdit hon za co nejvyššími nabíjecími výkony mobilů? Je pravda, že korejský gigant se v tomto ohledu nikdy nesnažil bezhlavě trhat rekordy, ale od řady Galaxy S22 se tak nějak očekávalo, že dojde k pokroku. Nakonec ale asi budou překvapeni i ti nezdrženlivější fanoušci šetrnějšího nabíjení. Ze zveřejněného záznamu z čínské certifikace 3C vyplývá, že kompletní trojice nových mobilů bude schopná nabídnout pouze 25W nabíjecí výkon.

Sasmung Galaxy S22 nabíjecí výkon

Snímek je v rozporu s jiným nedávným únikem, který zase tvrdil, že pouze základní „dvaadvacítka“ se bude nabíjet tímto maximálním výkonem. Ostatní dva vybavenější modely by měly zvládat podle staršího tvrzení 45W nabíjení, což byl naposledy případ modelu Galaxy S20 Ultra. Jistě, není to úplně nízká hodnota, ale v dnešní době jde také v porovnání s konkurenty o podprůměrný výkon.

Nicméně je rozumně ohleduplný k dlouhodobé životnosti baterie. Někteří uživatelé používají i mnohem slabší nabíječky. Definitivní odpověď na otázku, jak rychle a jak šetrně budeme nabíjet Samsung telefony Galaxy S22, se dozvíme někdy v lednu či únoru příštího roku. Tehdy by se měla nová série oficiálně podívat na trh.

Jaký maximální nabíjecí výkon zvládá váš mobil?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)