Základní Galaxy S22 prý nabídne nejmenší displej za posledních několik let

galaxy s22 menší displej

Samsung nám už několik let pravidelně servíruje tři verze svých vlajkových lodí, které se liší mimo jiné ve velikosti displeje. Mnoho Android uživatelů už několik let volá po kompaktních telefonech, což jim letos splnil třeba Asus, který představil špičkovou vlajkovou loď, kterou můžete pohodlně ovládat i jednou rukou. Chystá se na něco podobného také Samsung?

Galaxy S22 dostane menší displej

Tak daleko bychom asi nešli. Letošní Galaxy S21 disponuje 6,1″ displejem, přičemž loňský Galaxy S20 nabízel 6,2″ displej. Podle nejnovějších informací, které na Twitteru přinesl leaker Ice Universe bude Galaxy S22 disponovat 6,08″ displejem. Díky přiloženému obrázku víme, že by měl být přibližně stejně velký jako iPhone 12. To není vyloženě kompaktní telefon, ovšem při srovnání s většinou vlajkových lodí se systémem Android tak působí.

Potvrzuje to také zmenšení baterie, která by měla mít nově kapacitu 3 700 mAh, přičemž letošní Galaxy S21 nabízí 4 000mAh baterii. Mimochodem, naposledy jsme se s menším displejem setkali u Galaxy S9, který se pyšnil 5,8″ panelem.

Uvítáte menší displeje v telefonech?

Zdroj: Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)