Bude Galaxy S22 opravdu poměrně kompaktním mobilem? Nová fotografie to ukazuje

galaxy s22 onleaks

Poté, co Samsung konečně představil dlouho očekávaný Galaxy S21 FE se začíná pozornost ubírat na nadcházející vlajkové lodě. Ty se mají oficiálně ukázat v únoru a díky novému videu máme možnost si porovnat velikosti všech tří telefonů.

Nová fotografie ukazuje velikosti řady Galaxy S22

Web 9to5google ve svém textu uvádí, že se populární YouTube kanál Unbox Therapy rozhodl udělat srovnání ve videu (zřejmě se jedná o makety), ovšem to už není dostupné. Zůstala však alespoň fotografie, která nám dává dosti jasný pohled na to, jak velké (či malé) nové telefony jihokorejské firmy budou. Pokud bychom měli začít zleva, Galaxy S22 Ultra (či Galaxy S22 Note) je přibližně stejně velký jako Galaxy S21 Ultra. Nový mobil však bude hranatý, což je jasný odkaz na řadu Galaxy Note.

galaxy s22 velikosti

Uprostřed se nachází Galaxy S22+ a vpravo pak základní Galaxy S22, která vypadá relativně kompaktně. S úhlopříčkou okolo šesti palců by mohl telefon konkurovat těm nejmenším Androidům, jako třeba ASUSu Zenfone 8. Nevíme jak vy, ale my se na letošní Samsungy opravdu těšíme.

Uvítali byste menší vlajkovou loď od Samsungu?

Zdroj: 9to5google, onleaks

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)