Samsung ve spolupráci s Discovery natočil parádní dokument pomocí Galaxy S21 Ultra

samsung galaxy s21 ultra tygr

Samsung ve spolupráci s kanálem Discovery natočil dokumentární film o přírodě s názvem Eye to Eye With a Tiger a to za pomocí telefonu Galaxy S21 Ultra. Fotograf Yashas Narayan se vydal do národního parku Ranthambore, aby pořídil tyto parádní záběry.

Samsung Galaxy S21 Ultra ukazuje své schopnosti v novém dokumentu

Projekt je navíc určen na dobrou věc. Má zvýšit povědomí o pytláctví a nadměrném lovu zvěře, kterou následně tygři loví, kvůli čemuž nemají co jíst a umírají. K fotografovi se přidal Vikram Singh, což je v zahraničí poměrně ceněný režisér. Dvojice pořizovala záběry tak, aby dokázala z Galaxy S21 Ultra vytěžit maximum. Můžeme vidět třeba snímky krokodýla, který byl zachycen pomocí teleobjektivu telefonu.

Galaxy x Discovery: Step into the wild with Galaxy S21 Ultra | Samsung

Galaxy x Discovery: Step into the wild with Galaxy S21 Ultra | Samsung

Některá videa byla natáčena v 8K rozlišení. Podobným projektům dávám rozhodně palec nahoru. Krásně se v nich odráží síla fotoaparátů v telefonech a navíc si z nich i něco vezmete.

Jak se vám dokument líbí?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)