Samsung Galaxy S21 Plus spatřen ve videu. Došlo také na porovnání s jablkem

galaxy s21 plus ve videu

Na internetu se před pár dny objevilo spoustu fotografií nadcházející vlajkové řady od Samsungu. Model Galaxy S21 Plus byl však spatřen ve videu, které nám odhaluje nejen velikost, ale třeba také výkon. Dotyčný na něm totiž spustil GeekBench 5, který nám odhalil skóre.

Samsung Galaxy S21 Plus spatřen ve videu

YouTuber Random Stuff 2 zveřejnil video, kde říká, že je telefon opravdu skvělý a nedělá mu sebemenší problém vydržet celý den. V tomto modelu tiká nový čipset Snapdragon 888, přičemž v jednojádrovém testu získal 1115 bodů, ve vícejádrovém pak 3326 bodů. V telefonech, které půjdou na trh se dá však čekat ještě lepší výkon poté, co jihokorejský gigant vše vyladí.

Galaxy S21 Plus in 2023 – Still Worth it 2 Years Later?

Galaxy S21 Plus in 2023 - Still Worth it 2 Years Later?

V dalším videu tento YouTuber vedle sebe postavil právě novou vlajkovou loď od Samsungu a iPhone 12 Pro, přičemž srovnává jejich fotoaparáty a velikost. Z fotek žádné velké rozdíly nepoznáme, jelikož je nevidíme ve velké kvalitě. Spíš se divíme, že na YouTube video ještě je a Samsung jej neodstranil.

Co říkáte na Galaxy S21 Plus?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)