Máte Galaxy S21? Nové One UI 4 obsahuje nepříjemnou chybu

one ui 4

Telefony Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+ a Galaxy S21 Ultra jsou prvními mobily od jihokorejské firmy, které se mohou pyšnit novým One UI 4, které je postavené na Androidu 12. Vypuštění této aktualizace se však neobešlo bez chyb, jelikož si někteří uživatelé stěžují na problémy s displejem.

Samsung One UI 4 a problém s obnovovací frekvencí

Pokud máte zapnutý 120Hz režim, telefon se přepne zpět na 60 Hz v případě, že dáte prst pryč z displeje. To znamená, že pokud třeba scrollujete v nějaké aplikaci, animace začne být trhaná ve chvíli, kdy nemáte prst na displeji, což nevypadá moc dobře a kazí to zážitek z celého systému.

Samsung One UI 4

Samsung však o tomto problému ví a pracuje na opravě. Dle posledních informací byl tento bug odhalen už v jedné z beta verzí, ale oprava, která je k dispozici v současné verzi systému funguje pouze na některých telefonech. Problém se týká jak telefonů s čipsetem Exynos, tak i se Snapdragonem.

Měli jste někdy podobný problém?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)