Loňské vlajky Galaxy S21 konečně dostávají One UI 4.1. Co je nového?

samsung galaxy s21 aktualizace

Na začátku letošního roku jihokorejský Samsung představil novou verzi své nadstavby, konkrétně One UI 4.1. Jako první jsme mohli systém spatřit ve vlajkových lodích řady Galaxy S22, ovšem již nyní ji můžeme najít také v ohebných telefonech Galaxy Z Flip3 a Galaxy Z Fold3. Následně se začala šířit do telefonů řady Galaxy Note20 a nyní ji konečně dostávají také loňské vlajkové modely z řady Galaxy S21.

Řada Galaxy S21 dostává One UI 4.1

V současné chvíli je aktualizace k dispozici v USA a Kanadě, tedy na telefonech s čipsetem Snapdragon. Evropské varianty s Exynosem se ji mají dočkat co nevidět. Systém přináší hned několik užitečných vychytávek jako je třeba Google Duo Live, díky kterému můžete sdílet obrazovku nebo galerii s vašimi přáteli. Nadšení fotografové ocení aplikaci Expert RAW a Object Eraser, přičemž ti, kteří často píší v angličtině může zajímat integrace populární aplikace Grammarly přímo do Samsung klávesnice.

galaxy s21 one ui 4.1 novinky

Kromě novinek aktualizace přináší tovněž březnové bezpečnostní záplaty. Jestliže jste aktualizaci ještě nedostali na vašem telefonu, nemusíte věšet hlavu. V dohledné době se mají dočkat také telefony Galaxy S20, Galaxy S10 Galaxy Fold, Galaxy Z Fold2, Galaxy Z Flip, Galaxy Tab S7 FE či Galaxy Note10.

Dostane One UI 4.1 i váš mobil?

Zdroj: XDA-Developers

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)