Samsung Galaxy S21 FE (po)odhalen. Kdy se ho konečně dočkáme?

galaxy s21 fe

V listopadu loňského roku jsme poprvé mohli slyšet o nadcházejícím Galaxy S21 FE. Jde o jeden z vůbec nejočekávanějších telefonů od této firmy, přičemž byl hned několikrát odložen. Přesto jsme se nedávno dozvěděli, že mu dá Samsung prostor v lednu a své vlajkové lodě posune až na únor. Nyní se nám odhaluje zadní strana, která se od klasické verze Galaxy S21 příliš neliší.

Zadní strana telefonu Galaxy S21 FE už není tajemstvím

Nejprve byla zadní strana spatřena na jedné z fotografií, ovšem uživateli Concept Creator se podařilo získat jeden kus a tak pro nás natočil poměrně detailní video. Jak jsme již řekli, telefon bude minimálně zezadu velice podobný, avšak modul fotoaparátu se nebude odlišovat barvou. Na základě této komponenty se Concept Creator rozhodl vytvořit 3D model hned v pěti barvách, který si rovněž můžete prohlédnout ve videu.

Samsung Galaxy S21FE Exclusive Hands-on!!

Samsung Galaxy S21FE Exclusive Hands-on!!

Očekává se, že bude Galaxy S21 FE vybaven čipsetem Snapdragon 888 či Exynosem 2100 spolu s 12 GB LPDDR5 RAM a UFS 3.1 úložištěm. Přední stranu má pokrývat 6,4″ AMOLED panel s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Samozřejmostí je pak průstřel se 32Mpx selfie kamerkou a můžeme rovněž počítat se 4500mAh baterií. Dle posledních informací by se měl telefon na trh podívat 11. ledna 2022.

Jak se těšíte na Galaxy S21 FE?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)