Samsung Galaxy S21 FE nedostane slot na microSD karty. Co dalšího nám bude chybět?

samsung galaxy s21 fe

O chystaném modelu Samsung Galaxy S21 FE jsme vám toho napsali poměrně dost. Původně se čekalo, že bude telefon představen již v září ovšem tato zpráva byla později vyvrácena a v současné chvíli není jisté, kdy se telefonu dočkáme. Nyní máme další dvě špatné, ačkoliv ne úplně nečekané zprávy.

Samsung Galaxy S21 FE bez slotu na microSD

Webu SamMobile se podařilo získat uživatelský manuál k telefonu, ve kterém se píše že, telefon nebude vybaven slotem na microSD karty, což trochu překvapení je. Předchůdce totiž slot měl a tak nebyl úplně důvod k tomu, aby jej jihokorejská firma odstranila. Telefonu má ale chybět třeba i audio jack, se kterým ale nepočítal snad nikdo.

Samsung Galaxy S21 FE bez slotu na microSD

Manuál však potvrzuje některé věci, o kterých se do dnešního dne pouze spekulovalo. Můžeme zmínit třeba IP68 certifikaci, reverzní bezdrátové nabíjení nebo reproduktory podporující Dolby Atmos. Stejně jako u řady Galaxy S21 nepočítejme s dodáním nabíjecího adaptéru.

Jak se na Galaxy S21 FE těšíte?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)