Samsung se zřejmě bude muset uchýlit k nevídanému kroku. Co chystá?

Samsung Galaxy S21 FE leden

O chystaném modelu Samsung Galaxy S21 FE jsme vám toho napsali skutečně hodně a víme, nebylo to jednoduché. Jeden týden se s telefonem na 100 % počítalo, aby byl další týden zrušen. Sami jsme se v záplavě spekulací trochu ztráceli a rozhodně nejsme jediní. Ani samotný Samsung totiž ještě donedávna nevěděl, jak se má zachovat. A nyní máme konečně možná odpověď.

Podle informací redakce SamMobile jihokorejská firma s tímto modelem stále počítá. Na trh ale přijde později, než se původně očekávalo, což by mohlo ovlivnit také chystanou řadu Galaxy S22. Samsung tradičně představuje své vlajkové lodě v lednu, což se má ale letos změnit. Na pódiu totiž místo toho dostaneme Samsung Galaxy S21 FE a řadu Galaxy S22 firma odloží na únor.

Podle leakera Ice Universe je ale také možné, že budou telefony představeny současně. Svůj tweet však o pár hodin později smazal, takže si tuto informaci možná chybně vyložil. Sami jsme vás před několika dny informovali o tom, že má Samsung vyrobených několik tisíc kusů těchto telefonů, takže by byla pro firmu velká škoda je neprodat.

Přijde vám takový krok logický?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)