Samsung Galaxy S21 FE zřejmě dorazí dříve, než byste čekali. A co cena?

galaxy s21 fe

Samsung Galaxy S20 FE je fanoušky považován za jeden z nejlepších telefonů posledních let. Jihokorejský gigant jej představil loni v říjnu, ovšem jeho nástupce, Galaxy S21 FE zřejmě dorazí dříve než byste čekali. Odhalení je totiž naplánováno zřejmě na srpen.

Samsung Galaxy S21 FE zřejmě dorazí dříve

Již v březnu jsme vám psali o tom, že je ve hře představení v srpnu. Na internetu se totiž objevil plán Samsungu na rok 2021. Mnoho lidí jej označilo za nedůvěryhodný, ovšem nyní web Yonhap tuto informaci potvrzuje. Samsung prý jedná s operátory o tom, že Galaxy S21 FE bude představen vedle nových ohebných telefonů Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3.

Samsung Galaxy S21 FE dorazí dříve

A proč se vůbec firma rozhodla uvést telefon dříve než je obvyklé? Tento model má prý zaplnit díru, která vznikne s absencí řady Galaxy Note. Samotný šéf mobilní divize Koh Dong-jin na začátku roku tak trochu naznačil, že letos s novým Notem počítat nemáme. Uživatelé, kteří jsou na Galaxy Note zvyklí mají tedy alespoň nějakou možnost. Nevylučuje se ani podpora pera S Pen, čímž by vlastně Samsung svou řadu Note jen přejmenoval. Cena se má pohybovat okolo 700 000 KRW na domácím trhu, což je v přepočtu asi 13 000 korun bez daně.

Jak se těšíte na Samsung Galaxy S21 FE?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)