TOPlist

Tak zase jinak: Kdy se dočkáme Samsung Galaxy S21 FE?

Samsung Galaxy S21 FE datum představení

Série telefonů Galaxy Fan Edition, tedy mobily vyrobené společností Samsung na základě požadavků fanoušků pro fanoušky, je zatím velmi oblíbená. A to právě díky zajímavým a skutečně užitečným funkcím ukrytých v telefonu za rozumnou cenu. Nejinak by tomu mělo být i u dalšího modelu Galaxy S21 FE, kolem kterého se nyní točí stále rychlejší kolotoč informací. Nyní přibyla další, která obnáší nejen rychlost, ale i samotný běh produkce tohoto mobilu.

Jaké bude nakonec datum představení Samsung Galaxy S21 FE?

Je to jen pár dní, kdy se mluvilo o příjemné zprávě, že datum představení tohoto mobilu bude mít srpnové obrysy. Společně s novými ohebnými mobily Samsung. Teď se naopak mluví o tom, že jestli telefon někdy dorazí, tak velmi pravděpodobně později. Na vině má být známý problém s kapacitou výroby mikročipů. Server ETNews před pár hodinami napsal, že korejský firma produkci Samsung Galaxy S21 FE úplně zastavuje. Tato nemilá zpráva byla zanedlouho stažena a objevilo se alespoň trochu utěšující vyjádření výrobce.

galaxy s21 fe

„I když nemůžeme diskutovat o detailech nevydaného produktu, ohledně údajného pozastavení výroby nebylo nic rozhodnuto,“ vzkazuje Samsung ke Galaxy S21 FE. I když tedy „pozastaveno“ údajně nic nebylo, stále se počítá spíš s tím, že v srpnu telefon uveden nebude. Datum představení asi můžeme zařadit na podzim.

Co říkáte na dosavadní FE modely?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)